KONST / Litografier / Färglitografi 11288233
nr 1128 8233
Ulf Hinders
(f. 1950), Sverige
Färglitografi, Ulf Hinders (f. 1950), signerad, motivet: 31x43
Ulf Hinders, född 1950 i Stockholm, svensk målare,
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 september 2017
kl 20:49:28
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr